Sorun - Cozum Baslıgı -2 (Tum Sorularınız‚ Sorunlarınız‚ Istekleriniz Buraya..!!)
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Multimedya Forumu - Antu Teknoloji Forumu - Sorun - Cozum Baslıgı -2 (Tum Sorularınız‚ Sorunlarınız‚ Istekleriniz Buraya..!!)

Paylaş 
Sayfa: 1....267.268.269.270.271.272.273.274.275.276.277.[278].279
05.06.2018 14:11 Salı Konu Puanı: 0

Camoka
Sorun - Cozum Baslıgı -2 (Tum Sorularınız‚ Sorunlarınız‚ Istekleriniz Buraya..!!)

Hocam benim forum ile ilgili bir sorum var
avatarı değiştirdim yüklendi resim
şimdi başka üyeler yeni avatarı görüyor ama bende hala eski resim var
neden olabilir yada bunun olması normal mi?

05.06.2018 14:42 Salı #2494

the wade

Mesajı Gönderen: Camoka:cLink:0151923

Hocam benim forum ile ilgili bir sorum var
avatarı değiştirdim yüklendi resim
şimdi başka üyeler yeni avatarı görüyor ama bende hala eski resim var
neden olabilir yada bunun olması normal mi?

Tarayacınızın çerezlerini (cookie) temizleyin

08.06.2018 23:10 Cuma #2495

SaRouMaNe

benim bilgisayara format atmak istiyorum original surumu koruyarak ama olmuyor format atarken hata veriyor geri basa geliyor
W7 kullaniyordum sonra W10´u guncelledim

02.07.2018 14:57 Pazartesi #2496

TrustMeIAmAnEngineer

Mesajı Gönderen: SaRouMaNe:cLink:0151925

benim bilgisayara format atmak istiyorum original surumu koruyarak ama olmuyor format atarken hata veriyor geri basa geliyor
W7 kullaniyordum sonra W10´u guncelledim

çok geç cevap olacak sanırım ama belki birinin işine yarar.

Eğer yükleme esnasında yarıda kalıyorsan format için kullandığın cd/dvd/iso medyan bozuk demektir. Eğer windows seçeneklerinden windows u sıfırla yapmaya çalışıyor ve hata alıyorsan bu da w7 den w10 a yükseltmelerde sık yaşanan sorundur‚ sıfırlama alanında ki dosyaların bozuktur.

Her iki durumda da bilgisayarının versiyonunu öğrenip (home ‚ home single language‚ pro ve x64 x86 vs.) internetten uefi bir kurulum isosu indirip temiz kurulum yapabilirsin. Ancak dikkat etmen gereken husus windows keyin biosa mı gömülü elinde var mı ona dikkat et. Eğer biosa gömülü ise sistem keyi otomatik görür değilse elle girmen gerekecek önce keyini öğren ve emin ol. İkinci önemli husus indireceğin iso tek sistem olmalı bu çoklu içinde her sürüm olan versiyonlar olmamalı. Örneğin direk "windows 10 home single language x64" gibi olmalı‚ aksi taktirde gireceğin keyi kabul etmeyecektir. Son önemli husus diski komple sil ve yeni oluşum başlat ki bu sefer sıfırlama alanları düzgün oluşsun.

Eğer keyini nasıl öğreneceğini bilmiyorsan ve bulamıyorsan produkey gibi ücretsiz mini programlarla windows keyini öğrenebilirsin.

02.07.2018 22:14 Pazartesi #2497

SaRouMaNe

Mesajı Gönderen: TrustMeIAmAnEngineer:cLink:0151944

Eğer yükleme esnasında yarıda kalıyorsan format için kullandığın cd/dvd/iso medyan bozuk demektir. Eğer windows seçeneklerinden windows u sıfırla yapmaya çalışıyor ve hata alıyorsan bu da w7 den w10 a yükseltmelerde sık yaşanan sorundur‚ sıfırlama alanında ki dosyaların bozuktur.

Her iki durumda da bilgisayarının versiyonunu öğrenip (home ‚ home single language‚ pro ve x64 x86 vs.) internetten uefi bir kurulum isosu indirip temiz kurulum yapabilirsin. Ancak dikkat etmen gereken husus windows keyin biosa mı gömülü elinde var mı ona dikkat et. Eğer biosa gömülü ise sistem keyi otomatik görür değilse elle girmen gerekecek önce keyini öğren ve emin ol. İkinci önemli husus indireceğin iso tek sistem olmalı bu çoklu içinde her sürüm olan versiyonlar olmamalı. Örneğin direk "windows 10 home single language x64" gibi olmalı‚ aksi taktirde gireceğin keyi kabul etmeyecektir. Son önemli husus diski komple sil ve yeni oluşum başlat ki bu sefer sıfırlama alanları düzgün oluşsun.

Eğer keyini nasıl öğreneceğini bilmiyorsan ve bulamıyorsan produkey gibi ücretsiz mini programlarla windows keyini öğrenebilirsin.

Tskler
dedigin gibi su an bu yontemi kullanip ayni versyonu indiriyorum ISO olarak
https://www.windows8facile.fr/telecharger-iso-windows-10-april-update-1803/
sifreyide produkey´le kopyaladim

biraz sonra bir daha deneyim bakalim

03.07.2018 14:56 Salı #2498

SaRouMaNe

Mesajı Gönderen: TrustMeIAmAnEngineer:cLink:0151944

Usbye yukledim windowsu ama pc acilirken bios kismina giremiyorum
Ne F2 ne diger Fler calisiyo direk windows penceresi cikiyor
Biosu bi aktif edemedim pcnin usb ile acilmasi ordan format atmak istedim

06.07.2018 03:18 Cuma #2499

Dilaver Gurdag

Mesajı Gönderen: SaRouMaNe:cLink:0151946

Usbye yukledim windowsu ama pc acilirken bios kismina giremiyorum
Ne F2 ne diger Fler calisiyo direk windows penceresi cikiyor
Biosu bi aktif edemedim pcnin usb ile acilmasi ordan format atmak istedim

Masa üstü pc ise çok büyük ihtimal DEL tuşudur ve girmemesi neredeyse mümkün değil. Laptop ise bazı modellerde sıkıntı oluyor. Hangi tuşun bios tuşu olduğunu biliyorsan bilgisayar tamamen kapalıyken o tuşa basmak için hazır bekle ve bilgisayarı aç ama açtığın anda da bios tuşuna bas. Aynı anda olmasın ama aynı imiş gibi yakın olsun. Büyük ihtimalle bios´u yakalarsın. Hangi tuş olduğunu bilmiyorsan F2‚ F8‚ F12 veya DEL tuşlarından biridir‚ hepsini dene.

06.07.2018 21:14 Cuma #2500

SaRouMaNe

Mesajı Gönderen: Dilaver Gurdag:cLink:0151947

Masa üstü pc ise çok büyük ihtimal DEL tuşudur ve girmemesi neredeyse mümkün değil. Laptop ise bazı modellerde sıkıntı oluyor. Hangi tuşun bios tuşu olduğunu biliyorsan bilgisayar tamamen kapalıyken o tuşa basmak için hazır bekle ve bilgisayarı aç ama açtığın anda da bios tuşuna bas. Aynı anda olmasın ama aynı imiş gibi yakın olsun. Büyük ihtimalle bios´u yakalarsın. Hangi tuş olduğunu bilmiyorsan F2‚ F8‚ F12 veya DEL tuşlarından biridir‚ hepsini dene.

her tusu denedim olmadi
hizli acilisida kapattim
yine direk win penceresiyle aciliyor

07.07.2018 01:02 Cumartesi #2501

Dilaver Gurdag

Mesajı Gönderen: SaRouMaNe:cLink:0151948

her tusu denedim olmadi
hizli acilisida kapattim
yine direk win penceresiyle aciliyor

Klasik bilgisayarcı klişesi: İmkanı yok açılması lazım.

Marka model nedir?

Benim laptop da ilk bios´a girmeye çalıştığımda böyleydi 8-10 denemede eğittim şimdi itaatsizlik yapmıyor.

Paylaş 
Sayfa: 1....267.268.269.270.271.272.273.274.275.276.277.[278].279