Sorun - Cozum Baslıgı -2 (Tum Sorularınız‚ Sorunlarınız‚ Istekleriniz Buraya..!!)
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Multimedya Forumu - Antu Teknoloji Forumu - Sorun - Cozum Baslıgı -2 (Tum Sorularınız‚ Sorunlarınız‚ Istekleriniz Buraya..!!)

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.6.[7].8.9.10.11.12.13....279
02.04.2008 08:31 Çarşamba Konu Puanı: 0

SasSsuha
Sorun - Cozum Baslıgı -2 (Tum Sorularınız‚ Sorunlarınız‚ Istekleriniz Buraya..!!)

renkdaşlar bana legal xp programı lazım olan varsa

bana özelden atabilir mi

rapid linki olmasın indirme yapamıyorum ordan

normal link le çok teşekkürler acele lazım

03.04.2008 15:04 Perşembe #55

Mikayil Yusifov

Soyle bir sorunum var.

Son 1 ayda laptopumda garip birseyler olmaya basladi. 3 kere falan oldu‚ klavye kitleniyor‚ hicbirsey calismiyor. Mecbur reset atiyorum‚ sebebi ne ola bilir?

03.04.2008 17:17 Perşembe #56

eTern4L

Ya ben forumla ilgili bişi sorucam ben kendı kontrol panelimden hafif forum secenegını kaldırdım

ama hala nedense goremiyorum profil kısmını kendımın ve arkadaşların neden acaba ?

03.04.2008 17:41 Perşembe #57

~kerim~

Mesajı Gönderen: Factotum:cLink:0050951

Arkadaşlar laptopu yataktan kaldırıp kucağıma alayım dedim ekranda görüntü komple gitti ve gelmiyor ne yapabilirim

bir daha kucana alma

garantisi varsa hiç kurcala götür ver renkdaş

03.04.2008 18:16 Perşembe #58

€gemen

Mesajı Gönderen: SasSsuha:cLink:0050965

renkdaşlar bana legal xp programı lazım olan varsa

bana özelden atabilir mi

rapid linki olmasın indirme yapamıyorum ordan

normal link le çok teşekkürler acele lazım

Hem bedava‚ hem legal?

03.04.2008 18:37 Perşembe #59

SasSsuha

Mesajı Gönderen: €gemen:cLink:0051002

Hem bedava‚ hem legal?

xpyi legal yapan program demek istedim

04.04.2008 15:26 Cuma #60

JMSinan

Arkadaşlar movie maker gibi kullanımı kolay amatörler için bir video yapma programı önerebilir misiniz?

Teşekkürler..

04.04.2008 19:11 Cuma #61

Mikayil Yusifov

Mesajı Gönderen: JMSinan:cLink:0051038

Arkadaşlar movie maker gibi kullanımı kolay amatörler için bir video yapma programı önerebilir misiniz?

Teşekkürler..

Photo Story 3 for Windows kullaniyorum renkdas‚ tam senin istedigin bir tipte

04.04.2008 19:12 Cuma #62

JMSinan

Mesajı Gönderen: Mikayil Yusifov:cLink:0051046

Photo Story 3 for Windows kullaniyorum renkdas‚ tam senin istedigin bir tipte

Photo story yazıyor‚ sadece fotoğraflarla değil‚video da koyabiliyorum dimi

Teşekkürler..

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.6.[7].8.9.10.11.12.13....279