Sorun - Cozum Baslıgı -2 (Tum Sorularınız‚ Sorunlarınız‚ Istekleriniz Buraya..!!)
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Multimedya Forumu - Antu Teknoloji Forumu - Sorun - Cozum Baslıgı -2 (Tum Sorularınız‚ Sorunlarınız‚ Istekleriniz Buraya..!!)

Paylaş 
Sayfa: 1....2.3.4.5.6.7.[8].9.10.11.12.13.14....279
04.04.2008 19:16 Cuma Konu Puanı: 0

Mikayil Yusifov
Sorun - Cozum Baslıgı -2 (Tum Sorularınız‚ Sorunlarınız‚ Istekleriniz Buraya..!!)

Mesajı Gönderen: JMSinan:cLink:0051047

Photo story yazıyor‚ sadece fotoğraflarla değil‚video da koyabiliyorum dimi

Teşekkürler..

Ben resimlerden video yapmak istiyorsunuz diye dusundum. Malesef sadece resim kullaniliyor.

Aslinda Windows movie maker en kolayi‚ ama fikir bildirecek renkdas muhakkak cikacaktir

04.04.2008 19:19 Cuma #64

JMSinan

Mesajı Gönderen: Mikayil Yusifov:cLink:0051048

Ben resimlerden video yapmak istiyorsunuz diye dusundum. Malesef sadece resim kullaniliyor.

Aslinda Windows movie maker en kolayi‚ ama fikir bildirecek renkdas muhakkak cikacaktir

Teşekkürler tekrar..

Klipleri yapıyorum ama kayıt sorunu yaşıyorum movie makerda.. kaydetmiyor.. o yüzden başka programlar arıyorum...

04.04.2008 19:32 Cuma #65

Serdar2117

Bazı oyunları açamıyorum‚açtıklarım istisnasız oyundan atıyor.

04.04.2008 22:40 Cuma #66

Mavirik

Mesajı Gönderen: Serdar2117:cLink:0051050

Bazı oyunları açamıyorum‚açtıklarım istisnasız oyundan atıyor.

Peki pc kendini resetliyormu ?

04.04.2008 22:43 Cuma #67

Serdar2117

Mesajı Gönderen: Mavirik:cLink:0051060

Peki pc kendini resetliyormu ?

Yok.

04.04.2008 22:45 Cuma #68

Mavirik

Ram ‚ ekran kartı driverı ‚ yada direct x yuzunden olabilir renkdaş .. Bence .. Kendini resetleseydi ısınıyor olabilir diyecektim

04.04.2008 22:48 Cuma #69

Serdar2117

Mesajı Gönderen: Mavirik:cLink:0051063

Ram ‚ ekran kartı driverı ‚ yada direct x yuzunden olabilir renkdaş .. Bence .. Kendini resetleseydi ısınıyor olabilir diyecektim

Yardımcı olmaya çalıştığın için teşekkür ederim.
Acaba ben bir şey mi sildim ne yaptım?Onu hatırlamıyorum.

04.04.2008 22:52 Cuma #70

Mavirik

Mesajı Gönderen: Serdar2117:cLink:0051064

Yardımcı olmaya çalıştığın için teşekkür ederim.
Acaba ben bir şey mi sildim ne yaptım?Onu hatırlamıyorum.

Yardımcı olabilirsem ne mutlu bana ‚ direct x de sorun olup olmadığını çalıştır a dxdiag yazarak kontrol edebilirsin renkdaş

04.04.2008 22:55 Cuma #71

Serdar2117

Mesajı Gönderen: Mavirik:cLink:0051065

Yardımcı olabilirsem ne mutlu bana ‚ direct x de sorun olup olmadığını çalıştır a dxdiag yazarak kontrol edebilirsin renkdaş

Sorun olduğunu nasıl anlayacağım?

Paylaş 
Sayfa: 1....2.3.4.5.6.7.[8].9.10.11.12.13.14....279