Sorun - Cozum Baslıgı -2 (Tum Sorularınız‚ Sorunlarınız‚ Istekleriniz Buraya..!!)
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Multimedya Forumu - Antu Teknoloji Forumu - Sorun - Cozum Baslıgı -2 (Tum Sorularınız‚ Sorunlarınız‚ Istekleriniz Buraya..!!)

Paylaş 
Sayfa: 1....3.4.5.6.7.8.[9].10.11.12.13.14.15....279
04.04.2008 23:01 Cuma Konu Puanı: 0

Mavirik
Sorun - Cozum Baslıgı -2 (Tum Sorularınız‚ Sorunlarınız‚ Istekleriniz Buraya..!!)

Açılırken uyarı mesajı verir ‚ eski surumse olabilir mesela ‚ yada ekran kartının surucusunu güncellemeyi deneyebilirsin . Deneme yanılma yöntemi ile bulacaksın renkdaş. Kolay gelsin

04.04.2008 23:08 Cuma #73

Serdar2117

Teşekkür ederim.

04.04.2008 23:26 Cuma #74

onur adem

laptopumda 10 gb kimsenin görmesini istemediğim resim ve video var‚laptopu da ara sıra benden başka kullananlar var.şu an disk D´de saklıyorum gizli dosya yaptım‚yani gizli dosyayı her an biri bulabilir.birisinin bulmasının imkansız olan bi çözümü var mı acaba?biraz acemiyim ayrıntılı anlatırsanız çok sevinirim

05.04.2008 00:12 Cumartesi #75

PsYcHoTrOn

Gizli dosya programları var hatta gizli dosya adında bir program olması gerek çek işini görür...

05.04.2008 14:33 Cumartesi #76

Mikayil Yusifov

Mesajı Gönderen: onur adem:cLink:0051070

laptopumda 10 gb kimsenin görmesini istemediğim resim ve video var‚laptopu da ara sıra benden başka kullananlar var.şu an disk D´de saklıyorum gizli dosya yaptım‚yani gizli dosyayı her an biri bulabilir.birisinin bulmasının imkansız olan bi çözümü var mı acaba?biraz acemiyim ayrıntılı anlatırsanız çok sevinirim

My Private Folder diye bir program var renkdas. Yukle onu at icine ne istersen‚ sifreli.. Kimse goremiyor bile neyin nerde saklandigini

06.04.2008 17:04 Pazar #77

LeGoLaS_1907

Kaspersky´nin lisans süresi doldu‚ özelden yeni lisans yollayabilir mi müsait birisi..

Kaspersky 6.0 sürümü..

06.04.2008 17:46 Pazar #78

Tuğer Volkan

movie maker disinda video kesme programi öneriniz var mi?

07.04.2008 02:09 Pazartesi #79

Ermusal

Az önce firefox yükledim kullanmaya başladım ie7 den çok hızlı valla rahatladım.

Bi sorum olacak güvenlik açısından Firefox iyi mi dir?

07.04.2008 19:46 Pazartesi #80

PsYcHoTrOn

Mesajı Gönderen: Ermusal:cLink:0051141

Az önce firefox yükledim kullanmaya başladım ie7 den çok hızlı valla rahatladım.

Bi sorum olacak güvenlik açısından Firefox iyi mi dir?

Hangi tarayıcı kullanırsan kullan her yönden ie´den iyidir

Mesaj PsYcHoTrOn tarafından düzenlenmiştir...

Paylaş 
Sayfa: 1....3.4.5.6.7.8.[9].10.11.12.13.14.15....279