Sorun - Cozum Baslıgı -2 (Tum Sorularınız‚ Sorunlarınız‚ Istekleriniz Buraya..!!)
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Multimedya Forumu - Antu Teknoloji Forumu - Sorun - Cozum Baslıgı -2 (Tum Sorularınız‚ Sorunlarınız‚ Istekleriniz Buraya..!!)

Paylaş 
Sayfa: 1....267.268.269.270.271.272.273.274.275.276.277.278.[279]
07.07.2018 15:19 Cumartesi Konu Puanı: 0

SaRouMaNe
Sorun - Cozum Baslıgı -2 (Tum Sorularınız‚ Sorunlarınız‚ Istekleriniz Buraya..!!)

Mesajı Gönderen: Dilaver Gurdag:cLink:0151949

Klasik bilgisayarcı klişesi: İmkanı yok açılması lazım.

Marka model nedir?

Benim laptop da ilk bios´a girmeye çalıştığımda böyleydi 8-10 denemede eğittim şimdi itaatsizlik yapmıyor.

benimki diktator kimseyi dinlemez

Toshiba Qosmio x770

toshiba sitesinden bios´u guncellemek istedim
zaten son surummus 2012´den beri
win10 geceli boyle

07.07.2018 17:33 Cumartesi #2503

Dilaver Gurdag

Mesajı Gönderen: SaRouMaNe:cLink:0151950

benimki diktator kimseyi dinlemez

Toshiba Qosmio x770

toshiba sitesinden bios´u guncellemek istedim
zaten son surummus 2012´den beri
win10 geceli boyle

Diktatör filan bilmem ben toshiba anakartı yakmışım iki kez hem de aynı yakma nedenim de bios güncelleme içindi olmadı yandı‚ diğerini hatırlamıyorum. toshi´lerin bioslarına güncelleme için ellememek lazım.

Toshibaların biosları del olurdu genelde‚ bunun F2. Daha önce yazdığım gibi sürekli F2 basarak ya da basılı tutarak yakalayabilirsin.

Olmazsa iki yöntem öneriyorum.

windowsu normal kapat. Fişi çek‚ pili çıkar bekle‚ sonra yeniden başla.

Bu da olmazsa‚ zor bir yol daha var.

Önce yedeklerini almayı unutma. Harddiski çıkarma şansın varsa çıkar ve başka bir bilgisayara takıp harddiskteki partitionları sil ve yenisini oluşturma. Yani yeni alınmış gibi partitionsız ve formatsız bir halde olsun. Harddiski tekrar taktığın zaman ister istemez kurulum cd ya da usb´den açılmak zorunda kalacaktır.

Bunların ne olduğunu bilmiyorsan deneme ve bir bilene baktır.

07.07.2018 18:58 Cumartesi #2504

egemavisi

Bilgisayari ilk actiginda cikan ekranda biosa nasil girilecegi yazar. Break tusuna basarak durdurursun ve orayi okursun. Ya da cep kamerasi ile görüntüyü kaydedersin ve okursun

Paylaş 
Sayfa: 1....267.268.269.270.271.272.273.274.275.276.277.278.[279]