Printer ve kartuşlar hakkında bilgisi olan var mı
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Multimedya Forumu - Antu Teknoloji Forumu - Printer ve kartuşlar hakkında bilgisi olan var mı

Paylaş 
Sayfa: [1]
14.09.2015 21:38 Pazartesi Konu Puanı: 0

Ermanht

Canon marka bir printer almayı düşünüyorum ancak eskiden kartuşları dolum yapılamıyordu... Astarı yüzünden pahallıya gelmemesi için bu konuda tecrübesi olanlardan bilgi rica ediyorum...

Canonların durumu halen aynı mı? HP´den şaşmayayım mı?

Ayrıca bitmeyen mürekkep sistemi nasıldır? kullanan var mı?

14.09.2015 22:02 Pazartesi #1

ipsala1907

Bitmeyen kartuş sistemini 2 yıldır kullanıyorum. Ben çok memnunum 2 defa doldurdum sistemi 8-10 bin sayfa çıktı aldım. Ama alan bazı arkadaşlar sıkıntı yaşadılar hava yapması kuruması vs. ben sık kullanan biriyim sık kullanacaksan��z ama lazer gerektirecek kadar da ihtiyaç duymuyorsanız çok kullanışlı. Renkli lazerler de çok yüksek fiyata satılıyor.
Ben netten Bursakartuş diye bir yerden aldım.

14.09.2015 22:15 Pazartesi #2

izengel

kafeye alırken baya araştırmıştım.

günde/haftada/ayda ortalama kaç çıktı lıyorsun ?
renkli şart mı ?

ben de dolan kartuş kullandım bir sene sıkıntı olmadı ama sonra sıkıntı çıkınca yazıcı da garanti dışı oldu çöp oldu gitti.

16.09.2015 16:55 Çarşamba #3

Şampiyon Sırtçı

yazıcı alıyorsanız HP den şaşmayın renkdaşım‚kullanım kolaylığı‚baskı kalitesi vs. kıyaslanmaz.Uzun yıllardır HP kullanırım‚bir kere canon denedim bin pişmanım ofiste canon beni sinir ederken evdeki hp konfor.(Benim yazıcılar FOTOKOPİ-YAZICI-TARAYICI modellerin alt seviye ürünleri)

09.10.2015 10:23 Cuma #4

metzelder

Mesajı Gönderen: ipsala1907:cLink:0151343

Bitmeyen kartuş sistemini 2 yıldır kullanıyorum. Ben çok memnunum 2 defa doldurdum sistemi 8-10 bin sayfa çıktı aldım. Ama alan bazı arkadaşlar sıkıntı yaşadılar hava yapması kuruması vs. ben sık kullanan biriyim sık kullanacaksanız ama lazer gerektirecek kadar da ihtiyaç duymuyorsanız çok kullanışlı. Renkli lazerler de çok yüksek fiyata satılıyor.
Ben netten Bursakartuş diye bir yerden aldım.

Bitmeyen kartuş sistemi nasıl oluyor? Makinenin de ona uygun mu olması gerekiyor? Yoksa dışarıdan mı özel kartuş alıyorsun?

06.02.2019 22:07 Çarşamba #5

ElEmperador

Epson WF-100W printer almayı düşünüyorum.
Kullanan var mıdır? Tavsiye eder misiniz?
Teşekkürler

07.05.2019 20:26 Salı #6

ElEmperador

Mesajı Gönderen: ElEmperador:cLink:0151997

Epson WF-100W printer almayı düşünüyorum.
Kullanan var mıdır? Tavsiye eder misiniz?
Teşekkürler

Arkadaslar bir cevap‚ ya da alternatif oneri yok mu?
Cok tesekkurler.
Bilgisayarim Macbook air.

Paylaş 
Sayfa: [1]