İP TV
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Multimedya Forumu - Antu Teknoloji Forumu - İP TV

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6.7
20.01.2017 18:32 Cuma Konu Puanı: 0

Mikerinos
İP TV

Güvenilir sitelerden ip tv üyelik almak istiyorum ama hangi siteden alabilirim bilmiyorum.
Yardımcı olabilecek kişiler varsa sevinirim.
Şimdiden teşekkürler.

Not:Umarım konu ceza almama sebep değildir.

21.01.2017 18:30 Cumartesi #1

TurQich
İP TV

Yahu birakin bu kacak gocek isleri..
Millet ne kadar kacak gocege merakli. Cok tuhaf milletiz gercekten.
Hakkimiz yendi mi aglariz‚ ama basta en buyuk emek hirsizligini kendimiz yapariz.
Bu kacakci ip tvler yuzunden hakkiyla kullanan insanlar da cezasini cekiyor.

24.01.2017 10:43 Salı #2

Kaan Öztürk
İP TV

donanım haber forumunda ayrıntılı bilgi oluyor bu kurgulanmış tiyatro lig için keriz gibi para harcamaya‚ iki paralık adamları zengin etmeye gerek yok.

27.01.2017 03:09 Cuma #3

Cenk Giray
İP TV

Mesajı Gönderen: TurQich:cLink:0151693

Hakkimiz yendi mi aglariz‚ ama basta en buyuk emek hirsizligini kendimiz yapariz.

teoride haklısın ama birazda şartlar zorlamıyor mu sence ?
tuttugun takımı izlemek için hem digi hem dmart hem tivibu alman lazım bunun aylık maliyeti ne kadar ülkenin gelir seviyesi ne kadar
adam bir bluray film izlemek istese 40-50 vermek zorunda mesela e nasıl olacak öyle ‚olmuyor işte .sonra maç saatlerinde herkes link yokmu link yokmu diye sorup duruyor‚ o adam istemiyor mu takılmadan etmeden cam gibi hd görüntüyle maçını izlesin

ayrıca iptv yüzünden neden başkası ceza çekiyor‚ ıptvler olmasa yayıncı kuruluşlar fiyatları düşürecek falan mı sanıyorsun ?

27.01.2017 11:04 Cuma #4

TurQich
İP TV

Mesajı Gönderen: Cenk Giray:cLink:0151695

teoride haklısın ama birazda şartlar zorlamıyor mu sence ?
tuttugun takımı izlemek için hem digi hem dmart hem tivibu alman lazım bunun aylık maliyeti ne kadar ülkenin gelir seviyesi ne kadar
adam bir bluray film izlemek istese 40-50 vermek zorunda mesela e nasıl olacak öyle ‚olmuyor işte .sonra maç saatlerinde herkes link yokmu link yokmu diye sorup duruyor‚ o adam istemiyor mu takılmadan etmeden cam gibi hd görüntüyle maçını izlesin

ayrıca iptv yüzünden neden başkası ceza çekiyor‚ ıptvler olmasa yayıncı kuruluşlar fiyatları düşürecek falan mı sanıyorsun ?

Abicigim durumu yetmeyen kacak gocek calinti mali alacagina hic almasin. Simdi senin teorinden ilerleyelim. Oyleyse hirsizlikta masum bir istir. Hirsiz istemez mi duzgun bir isi olsun? Ama evine girip malini parani pulunu goturmek zorunda kaliyor. Cunku durumu yetmiyor. Bilmem anlatabildim mi? Bunun masumiyeti olamaz. Hirsiz hirsizliga tesvik ediliyor. Cunku hirsizin caldigi mala talep var. Ornegin senin arabani calip‚ baskasina ucuza satiyor. Simdi soruyorum. Bu adami hirsizliga tesvik edenlerde suc yok mu?

Simdi bu mali alanlar yuzunden hakkiyla parasini verenlerde‚almak isteyenlerde cezasini cekiyor kismina gelelim. Bu isler arz talep meselesidir. Cok satarsan fiyati uyguna iner. Dolayisiyla herkesin cebine daha uyumlu bir urun olur. Ben senelerce evime kacak gocek mal sokmadim. Durumum yetmiyorken de ciktim disarda dostlarimla izledim. En azindan emek verip parasini veren mekan sahibi insanlar kazandi. Eh birakalim da onlarda para kazansin. Kacak gocek yuzunden mekanlar bile etkilenir oldu. Herkes ekmek parasi pesinde. Olan hakkiyla emek veren insanlara oluyor.

Mesaj TurQich tarafından düzenlenmiştir...

27.01.2017 17:49 Cuma #5

Cenk Giray
İP TV

Mesajı Gönderen: TurQich:cLink:0151696

Abicigim durumu yetmeyen kacak gocek calinti mali alacagina hic almasin. Simdi senin teorinden ilerleyelim. Oyleyse hirsizlikta masum bir istir. Hirsiz istemez mi duzgun bir isi olsun? Ama evine girip malini parani pulunu goturmek zorunda kaliyor. Cunku durumu yetmiyor. Bilmem anlatabildim mi? Bunun masumiyeti olamaz. Hirsiz hirsizliga tesvik ediliyor. Cunku hirsizin caldigi mala talep var. Ornegin senin arabani calip‚ baskasina ucuza satiyor. Simdi soruyorum. Bu adami hirsizliga tesvik edenlerde suc yok mu?

Simdi bu mali alanlar yuzunden hakkiyla parasini verenlerde‚almak isteyenlerde cezasini cekiyor kismina gelelim. Bu isler arz talep meselesidir. Cok satarsan fiyati uyguna iner. Dolayisiyla herkesin cebine daha uyumlu bir urun olur. Ben senelerce evime kacak gocek mal sokmadim. Durumum yetmiyorken de ciktim disarda dostlarimla izledim. En azindan emek verip parasini veren mekan sahibi insanlar kazandi. Eh birakalim da onlarda para kazansin. Kacak gocek yuzunden mekanlar bile etkilenir oldu. Herkes ekmek parasi pesinde. Olan hakkiyla emek veren insanlara oluyor.

Mesaj TurQich tarafından düzenlenmiştir...

çok net hatlarla gitmişsin düz mantık bakarsan öyle elbette‚ ancak şunu söyleyeyim tekellerde arz talep mekanizması çalışmaz o senin dediğin aynı ürünü satan birden çok baglantısız firmanın olması durumunda olur ancak.
şöyle örnek vereyim sen kw başına üst limit sınırı koymadan elektrik dagıtımını tek firmaya özelleştirdin diyelim‚ adamların rakibi yok kw ı 5 katına çıkarsalar yok arkadaş ben kullanmıycam o zaman diyebilirmisin hayır. 5 firma olur en uygun olanını seçersin orda serbest piyasa mekanizmaları devreye girer.
Ha şu var elektrik gibi elzem bir durum değil maç izlemek ona katılırım ama o düz mantıkla gidersek mary antoinette in fakir halk için dediği ekmek bulamıyorlarsa pasta yesinlere kadar gider o iş. Asıl bu tarz şeyler şirketlerin fiyat politikalarını gözden geçirmesine sebep olur ‚şöyle ki aylık 50 TL vermek istemeyen biri kaçak göçek dona takıla bedava izlemeyi tercih ediyor olsun şirket bu rakkamı 20 ye çekse o bedava izleyenlerin bir kısmını daha sisteme katabilir.
Başka bir örnek verelim şu an ortalama aylık internet ücreti 50-70 arası diyelim ıss sadece tek firma olsaydı ve bu rakkamı aylık 1000 TL yapsaydı ne olurdu sence‚ ben hemen söyleyeyim bir apartmanda bir abone olur herkes kablosuzla onun hattından bağlanıp o parayı paylaşırlardı bu kadar net‚ şimdi burada da bir hırsızlık (senin deyiminle) söz konusu ama bunun olması birazda firmanın tutumu yüzünden. yani olaya tek taraflı bakmamak biraz sebep-sonuç ilişkilerini araştırmak lazım. bir yerde suç oranının yüksek oluşu sadece güvenlik güçlerinin yeterli olmayışıyla açıklanamaz kişileri suça iten nedenleri yaratanlarında payı vardır bana göre

03.03.2017 02:39 Cuma #6

Ömer
İP TV

renktas bunu avrupanin herhangi bir ülkesindeki pay tv kurulusu icin desen tamamen desteklerim‚

almanyada full paket hd dahil 38 € misal ve tüm spor müsabakalari icinde.

peki ya türkiyede ? 120 tl sanirim full paket‚ onu gectim s.ligi baska kurulusta uefa baska kurulusta‚ formula 1 baska kurulusta‚ yani agzina sicmislar hersey ortada‚ sonrada kacak izlemeyin diyorlar

kimse kusura bakmasin bein sports suan 1 tl hak etmiyor bu igrenc hizmet icin‚ paket fiyatlari inmedigi sürece bu gercek böyle kalacak‚ iptv gayet dogru bir cözüm bu kan emicilere karsi

04.03.2017 12:21 Cumartesi #7

Ayrton
İP TV

Hocam olayları yaşamadan değerlendirmek o kadar kolay değil..

İnternet için Dünyanın en pahalı internetini kullanıyoruz. Üstelik kalite yerlerde..

Benzin‚ Dünyanın en pahalı benzini..

Araba almaya kalkıyoruz‚ alırken bir araba da devlete hediye ediyoruz..

Bugün ailesiyle yaşayan 25 yaşını geçmiş bir işsiz‚ eğer ailesi ile yaşıyorsa devlete nefes alma parası ödüyor..

Mesela bir tanıdığım 6 aydır sınavlara hazırlandığı için işsiz. Şuan ailesiyle yaşıyor ve her ay devlete 400 küsür lira Genel Sağlık Sigortası ödemek zorunda kalıyor. Almadığı hizmet için devlet tarafından borçlandırılıyor bu adam.

Kusura bakmayın ve yanlış anlamayın ama; Almanyadaki şartlara bakarak konuşmak gerçekten kolay. Burda insanlar hem almadığı hizmetin parasını ödüyor‚ hem aldığı hizmeti tam alamıyor‚ hem de diğer ülkelere kıyasla çok daha fazla ödemek zorunda kalıyor.. Her şey yandaşlara peşkeş çekilmiş durumda. İmam böyle yaparsa cemaat ne yapar siz düşünün..

06.03.2017 05:41 Pazartesi #8

fcengiz
İP TV

Ip tv senelik kac paraya gidiyor bilgisi olan var mi?

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6.7