İP TV
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Multimedya Forumu - Antu Teknoloji Forumu - İP TV

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.6.[7].8.9
08.11.2019 13:44 Cuma Konu Puanı: 0

Yolcum
İP TV

Geçen ay yaşadığım film ‚ belgesel gibi kanalların kaybolması sorunu çözülmüş gözüküyor. 3-4 gündür sorunsuz stabil izliyorum‚ böyle devam ederse şimdilik iyi...

12.11.2019 00:44 Salı #55

BaY-FB
İP TV

Başka bir konu başlığında yazmıştım aldığım ilk günler acemilik ve sıkıntı yaşadım.Şimdi iptv izlemeden önce modemi kapatıp açıyorum.Cam gibi sorunsuz izliyorum.Böyle devam edeceğini bilsem ömür boyu anlaşma yaparım :))

16.01.2020 12:52 Perşembe #56

Yolcum
İP TV

Bir dönem sıkıntı yaşattı ama o sorun sanırım çözüldü. Şu an sorunsuz izliyorum‚ ay sonunda 1 yıllık paketim bitiyor‚ yeniler devam ederim..

12.02.2020 23:53 Çarşamba #57

sperincek
İP TV

merhaba EUROPEAN İPTV kullanan var mı?

13.02.2020 20:54 Perşembe #58

sperincek
İP TV

İp tv önerisi olan renkdaş var mı?

16.02.2020 22:08 Pazar #59

eerol
İP TV

yeni bir program çıktı artık ip tv ye gerek kalmadı

16.02.2020 22:14 Pazar #60

Zifiri34
İP TV

Mesajı Gönderen: eerol:cLink:0152073

yeni bir program çıktı artık ip tv ye gerek kalmadı

paylaşma şansınız var mı acaba merak ettim

16.02.2020 23:27 Pazar #61

eerol
İP TV

Valla burdan paylaşmak doğru olmaz da ‚ bu programlarla ister bilgisayarda ‚ ister android box da ister cep telefonu ve tablet de bu programları indirip istediğiniz kadar ip tv paketini izleyebiliyorsunuz sınırsız ‚ her paketin de kanalları listeleri filmleri farklı.

Süreleri dolsa bile başkasınna geçip izleyebiliyorsunuz ‚ müthiş bir şey

17.02.2020 15:21 Pazartesi #62

Zifiri34
İP TV

Mesajı Gönderen: eerol:cLink:0152075

Valla burdan paylaşmak doğru olmaz da ‚ bu programlarla ister bilgisayarda ‚ ister android box da ister cep telefonu ve tablet de bu programları indirip istediğiniz kadar ip tv paketini izleyebiliyorsunuz sınırsız ‚ her paketin de kanalları listeleri filmleri farklı.

Süreleri dolsa bile başkasınna geçip izleyebiliyorsunuz ‚ müthiş bir şey

özelden paylaşır mısınız hocam ?

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.6.[7].8.9