İP TV
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Multimedya Forumu - Antu Teknoloji Forumu - İP TV

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.[6]
22.09.2019 11:24 Pazar Konu Puanı: 0

fenerlygungor
İP TV

Mesajı Gönderen: yalnizkurtz:cLink:0152042

Tıklamazsan çatlarsın... Tıklarsan yanarsın...

Mesaj yalnizkurtz tarafından düzenlenmiştir...

Bana da iletebilir misin?

24.09.2019 02:47 Salı #46

Faust 1907

Çoğu kapandı diyorlar doğrumu? Tamda yeniliycektim bu hafta

25.09.2019 11:25 Çarşamba #47

tuberkuloz
İP TV

Avrupa genelinde ip tv ye operasyon yapılmış. Almanızı tavsiye etmem‚ ülkemizde de operasyon yapılabilir bence

29.09.2019 21:28 Pazar #48

Yolcum
İP TV

8 aydır çok büyük bir sorun yaşamadan izliyordum. Hafta başında film ve belgesel kanalları yayınları gitti‚ 2 gün sonra geri geldi ama malum platformun film kanalları henüz yok. Maç yayınları var. Dün bizim derbide yayın çok dondu‚ izlenmedi desem yeridir. Bu akşamki eziklerin maçında ise ara ara takılma yaşadım.
Aldığım platformla yaptığım görüşmede bu durumu sordum şöyle bir mesajla cevap verdiler.

Bakalım ip olayı düzelecek mi yoksa iyice kötüye mi gidecek‚ bende merakla takip ediyorum.

30.09.2019 00:39 Pazartesi #49

Kenan ARDA
İP TV

Mesajı Gönderen: Yolcum:cLink:0152058

8 aydır çok büyük bir sorun yaşamadan izliyordum. Hafta başında film ve belgesel kanalları yayınları gitti‚ 2 gün sonra geri geldi ama malum platformun film kanalları henüz yok. Maç yayınları var. Dün bizim derbide yayın çok dondu‚ izlenmedi desem yeridir. Bu akşamki eziklerin maçında ise ara ara takılma yaşadım.
Aldığım platformla yaptığım görüşmede bu durumu sordum şöyle bir mesajla cevap verdiler.

Bakalım ip olayı düzelecek mi yoksa iyice kötüye mi gidecek‚ bende merakla takip ediyorum.

Buna benzer bir mesaj da bizim platformdan gönderildi‚ daha da karışacak ortalık galiba‚ üyelik yenilemeyeceğim‚ zaten bir süreliğine kabul etmeyeceğiz diyorlar.

04.10.2019 12:18 Cuma #50

Zifiri34
İP TV

arkadaşımla beraber digitürk aldığımız için 2 adet iptv üyelik satılıktır. herhangi bir sorun yaşamadık henüz.

11.10.2019 19:14 Cuma #51

Yolcum
İP TV

Mesajı Gönderen: Kenan ARDA:cLink:0152059

Buna benzer bir mesaj da bizim platformdan gönderildi‚ daha da karışacak ortalık galiba‚ üyelik yenilemeyeceğim‚ zaten bir süreliğine kabul etmeyeceğiz diyorlar.

Spor yayınlarında şimdilik sorun yok ama platformlara ait film‚ dizi ve belgesel kanallarının çoğu ya kapalı yada yok‚ üzerine ulusal kanallardan birini yüklemişler. Sanırım avrupada sorun hala devam ediyor.
Şubata kadar benimde üyeliğim var‚ spor yayınları dışında bir özelliği kalmadı onun da ne olacağı belirsiz...
Yayınların tamamı düzelmezse bende güvenip uzatmayı düşünmüyorum..

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.[6]