Laptop Tavsiye
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Multimedya Forumu - Antu Teknoloji Forumu - Laptop Tavsiye

Paylaş 
Sayfa: [1].2
14.05.2017 00:18 Pazar Konu Puanı: 0

TR-CaPTaiN
Laptop Tavsiye

Şimdiye kadar hep masaüstü kullandım‚ laptoplarla aram pek olmadı. Bundan dolayı pek bilgim yok açıkçası hangi marka iyidir‚ nelere dikkat etmek gerekir vs. Anlayan renktaşlar 3.000 TL civarına kadar güzel bir ürün önerebilir mi ?

15.05.2017 14:00 Pazartesi #1

TurQich
Laptop Tavsiye

Turkiye´de fiyatlari bilmiyorum‚ ama durumunuz varsa 2011-2016 versiyonlari arasinda bir MAC alin derim. Mac´ler normal kullanim icin en kaliteli urunlerdir.
Tabi onceki versiyonlardan alirsaniz en az i5 islemci tavsiye ederim.

Oyun icin bir leptop alacaksaniz toplama tavsiye ederim.
Fakat 3000 TL´ye oyun pc´si olacagini pek sanmiyorum.

Genel isler icinse Samsung markali SSD´li en az 500 GB´lik bir leptop alin. (Yalniz leptop markasi olarak Samsung tavsiye etmem). Gerci SSD´yi zamanla sizde takabilirsiniz. Markalar genelde onemsizdir pc bransinda ama leptopta marka farki zamanla anlasilmaktadir. (Servis‚ Cabuk tozlanma‚ fan sesi‚ hava akisi sorunsali‚ batarya omru veya problemleri‚ isinma‚ parca teminati vs gibi faktorler var)
Turkiye´de servisleri nasildir bilemiyorum ama Almanya´da Sony‚ HP‚ Dell‚ Microsoft gibi markalarin servisleri kismen(!) normal kalitenin ustundedir.

Birde tablet leptop modasi var. Cok pratik.. Ama fiyatlari ve windowslu tabletlerin sistemsel sorunlari/eksiklikleri urune talebi dusuren faktorler.

Mesaj TurQich tarafından düzenlenmiştir...

17.05.2017 00:28 Çarşamba #2

birazacele
Laptop Tavsiye

Lenova 310 i5 6. Nesil 8 gb ram .gn ekran kartı var elimde. 12 ayda fazla garantisi var 2800 civarı fiyatı. 1700 e bırakayım istersen. Programlarda iyi ama oyun performansı iyi değil

18.05.2017 01:05 Perşembe #3

TR-CaPTaiN
Laptop Tavsiye

Mesajı Gönderen: TurQich:cLink:0151744

Turkiye´de fiyatlari bilmiyorum‚ ama durumunuz varsa 2011-2016 versiyonlari arasinda bir MAC alin derim. Mac´ler normal kullanim icin en kaliteli urunlerdir.
Tabi onceki versiyonlardan alirsaniz en az i5 islemci tavsiye ederim.

Oyun icin bir leptop alacaksaniz toplama tavsiye ederim.
Fakat 3000 TL´ye oyun pc´si olacagini pek sanmiyorum.

Genel isler icinse Samsung markali SSD´li en az 500 GB´lik bir leptop alin. (Yalniz leptop markasi olarak Samsung tavsiye etmem). Gerci SSD´yi zamanla sizde takabilirsiniz. Markalar genelde onemsizdir pc bransinda ama leptopta marka farki zamanla anlasilmaktadir. (Servis‚ Cabuk tozlanma‚ fan sesi‚ hava akisi sorunsali‚ batarya omru veya problemleri‚ isinma‚ parca teminati vs gibi faktorler var)
Turkiye´de servisleri nasildir bilemiyorum ama Almanya´da Sony‚ HP‚ Dell‚ Microsoft gibi markalarin servisleri kismen(!) normal kalitenin ustundedir.

Birde tablet leptop modasi var. Cok pratik.. Ama fiyatlari ve windowslu tabletlerin sistemsel sorunlari/eksiklikleri urune talebi dusuren faktorler.

Hocam genel kullanım amacı oyun olmayacak ama nadir de olsa yüklenebilir. Şöyle bir ürün buldum acaba sizce nasıl ?

http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_hp-z3c48ea-pavilion-14-gold-i5-7200u-8-256ssd-2-gt940mx-1168166.htmlteknik-bilgiler

Link kırık çıkıyor. Alet şu; HP Z3C48EA - Pavilion 14 Gold - i5-7200U/8/256ssd/2 GT940MX

8 gb ram‚ 2 gb Ge Force 940 MX ekran kartı‚ 256 GB SSD

Mesajı Gönderen: birazacele:cLink:0151745

Lenova 310 i5 6. Nesil 8 gb ram .gn ekran kartı var elimde. 12 ayda fazla garantisi var 2800 civarı fiyatı. 1700 e bırakayım istersen. Programlarda iyi ama oyun performansı iyi değil

Renktaş teşekkürler ama sıfır almayı düşünüyorum.

Mesaj TR-CaPTaiN tarafından düzenlenmiştir...

18.05.2017 13:55 Perşembe #4

TurQich
Laptop Tavsiye

Acikcasi kaliteli yuksek donanim isteyen oyunlar icin yetersiz. Starter versiyon bir leptop denilebilir.
Normal isler icin yeterli‚ fakat biraz film ve muzik arsivin felan varsa‚ ya harici hard disk almaniz gerekiyor‚ yada buyuk bir ssd/hdd takman gerekiyor. Bu zamanda 256 gb kesinlikle yetersiz.

18.05.2017 22:57 Perşembe #5

olanbatur
Laptop Tavsiye

Mesajı Gönderen: TR-CaPTaiN:cLink:0151746

Renktaş teşekkürler ama sıfır almayı düşünüyorum.

Mesaj TR-CaPTaiN tarafından düzenlenmiştir...

Hp den uzak dur renkdas
Sony laptop uretimini durdurdu‚ Asus‚ Dell‚ Toshiba siralamasini oneririm. 4 yil serviste calistim en cok problem hp

20.05.2017 10:14 Cumartesi #6

SMMM
Laptop Tavsiye

tosbiha tek gecerim

21.05.2017 14:18 Pazar #7

Cenk Giray
Laptop Tavsiye

fiyat performans oranı açısından en iyisi Dell. Cihazla ne yapacağınla alakalı birazda seçimin‚ yani ben alır makineyi toplantılara giderim benle gezer makine diyorsan kendi küçük ve hafif ama vasat üzeri hızlı ve bataryası uzun dayanan bir cihaz seçersin ‚ ben bunu evden çıkartmam oyunda oynarım filmde izlerim dersen ekran kartı olan daha büyük ekranlı bir model.
Yani bence bütçe seçimde opsiyon olmamalı

25.05.2017 13:23 Perşembe #8

LORD LUCIFER
Laptop Tavsiye

dell..

Paylaş 
Sayfa: [1].2