Facebook teknolojisine dair
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Multimedya Forumu - Antu Teknoloji Forumu - Facebook teknolojisine dair

Paylaş 
Sayfa: [1]
02.08.2017 01:30 Çarşamba Konu Puanı: 0

fcengiz

Internetim bugun biraz sorunlu onun icin her sayfayi tam yuklemiyor.
Az once facebookta geldi basima‚ bir profile tikladim resimler yuklenmedi.
Ancak resimlerin nasil oldugunu anlatan yazili anlatimlar vardi‚ onu paylasayim istedim.

Profil resminde; 3 kisi‚ gulumsuyorlar‚ gunes gozluklu ve disarida yaziyor.
Ayni sekilde diger resimlerle ilgili yazili aciklamalar da var sayfanin asagisinda.
Ikinci resimde ise profil resminin anlatimla uyustugu goruluyor.

02.08.2017 16:40 Çarşamba #1

YEK

Çok güzel yapmışlar. Zaten Google‚ Facebook‚ Amazon vs.. gibi siteler şu an teknolojiyi yönlendiriyor

11.08.2017 17:18 Cuma #2

Görkem1907

Teknolojinin gelişimi artık biraz ürkütücü bir hal aldı‚ terminatör filmindeki skynet misali makinalar dünyayı ele geçirmez umarım bir gün :P

Paylaş 
Sayfa: [1]