iPhone X - iPhone 8/Plus - Apple Watch 3 - 12.09.2017
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Multimedya Forumu - Antu Teknoloji Forumu - iPhone X - iPhone 8/Plus - Apple Watch 3 - 12.09.2017

Paylaş 
Sayfa: 1.2.[3]
20.09.2017 22:17 Çarşamba Konu Puanı: 0

Ömer

7 milyara kim alacaağğğğ millet acındann geberiğğğ

22.09.2017 15:36 Cuma #19

Ayrton

Mesajı Gönderen: Ankyra:cLink:0151816

5-6 nedir bu fiyatlar ya.

Millet ordan burdan alıyor 24 ay - 36 ay taksitle.

Yazık günah. Bir de faizli oluyor ‚ araba parası mübarek

Ürünlere gelince ‚ X kesinlikle güzel bir ürün .

6 ´sı olan adam bile bence 8 i almasın.

Mesaj Ankyra tarafından düzenlenmiştir...

Gençlik cahil.

Cep telefonuyla sınıf atlayacağını zannediyor. Tutunacakları tek dal cep telefonu.

Yüksek sesle müzik dinleyince‚ arabayı bağırttırarak kullanınca‚ emniyet kemeri takmayınca kendisi havalı hisseden cahil‚ kültürsüz‚ bilgisiz zihniyetin ürünü bunlar.

O telefon 10000 lira da olsa kredi çekip girecek asgari ücretliler var bu ülkede..

22.09.2017 17:00 Cuma #20

Milla Jovovich

Mesajı Gönderen: Ozzy:cLink:0151813

3-4 senede bir telefon almak lazim.. 1-2 sene icindeki modellerde 1000 dolarlik farklar olmuyor

İlk çıktığından beri 4s kullanıyorum şuan 6 sene oldu. Geçen sene güncelleme işi bitince 4s ler için (ios 10 almadı) telefonu değiştireyim diye düşünüyordum sırf İphone´un 10. yılı için bekledim.

Böyle senelerce kullanmayı düşündüğüm için telefon fiyatları bana pahalı gelmiyor ama X serisinin Türkiye fiyatı çılgınlık. O yüzden amerikadan alacağım. 3400+ 150 filan açtırma parası 3.600 küsura tekabül eder yine aslında pahalı ama kullanıyorum senelerce.

Her sene yeni modele geçen zengin olmayan insanlara şaşırıyorum. Öyle devrimsel aman aman bir özellik gelmedi senelerdir 1 salise daha youtube´a erken girmek için her sene telefon değiştirilmez bana göre.

23.09.2017 01:25 Cumartesi #21

Ömer

Mesajı Gönderen: Milla Jovovich:cLink:0151821

İlk çıktığından beri 4s kullanıyorum şuan 6 sene oldu. Geçen sene güncelleme işi bitince 4s ler için (ios 10 almadı) telefonu değiştireyim diye düşünüyordum sırf İphone´un 10. yılı için bekledim.

Böyle senelerce kullanmayı düşündüğüm için telefon fiyatları bana pahalı gelmiyor ama X serisinin Türkiye fiyatı çılgınlık. O yüzden amerikadan alacağım. 3400+ 150 filan açtırma parası 3.600 küsura tekabül eder yine aslında pahalı ama kullanıyorum senelerce.

Her sene yeni modele geçen zengin olmayan insanlara şaşırıyorum. Öyle devrimsel aman aman bir özellik gelmedi senelerdir 1 salise daha youtube´a erken girmek için her sene telefon değiştirilmez bana göre.

renktas sadece zengin kisim telefon degistirmiyor her sene‚

misal almanyada Vodafone süper bir tarife sunuyor‚ kendim onu kullaniyorum‚

bir Vodafone tanidigin varsa ayda 100 € ödüyorsun ve her sene en pahali en yeni telefonu 1 €ya aliyorsun‚ ayrica telefona özel sigorta var‚ misal calinmasi durumunda parasini iade ediyorlar.

tarifenin icinde almanya icinde her yöne sinirsiz görüsme var (sabit hat ve tüm mobil hatlar)‚
30GB internet var‚
1000 dk dünyanin her yerine görüsme imkani var (cep ve sabit hat)‚
ayrica tarifeni Türkiye‚ Amerika veya Kanada´da oldugu gibi kullanabiliyorsun bes kurus ödemeden.

simdi ben misal iPhone X 256GBi 1€ ya alacagim‚ iPhone 7 Plus´umu 700 € ya sattim‚ yani 500 € ya gelmis olacak bana telefon (700€+500€=1200 €‚ 12x100€)‚

ayda 41‚66 € ödemem gerekiyor‚ buda bu tarife icin süper bir fiyat

türkiyede durum nasil bilmiyorum‚ bu tür Premium Tarifeler gercekten harika

her sene eski telefonu sat yenisini rahatlikla al

Mesaj Ömer tarafından düzenlenmiştir...

24.09.2017 16:34 Pazar #22

Coni McFly

o bu değil de ios 11 leş şu anda..

bataryayı resmen 2 kat daha fazla yiyo..

artı olarak wifi ve bluetooth kolay kapama tuşları çalışmıyor

Paylaş 
Sayfa: 1.2.[3]