iPhone X - iPhone 8/Plus - Apple Watch 3 - 12.09.2017
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Multimedya Forumu - Antu Teknoloji Forumu - iPhone X - iPhone 8/Plus - Apple Watch 3 - 12.09.2017

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.6.7.[8]
28.12.2017 18:26 Perşembe Konu Puanı: 0

Volkan Ateş

Mesajı Gönderen: Hayri Ergün:cLink:0151865

Bende iPhone 6s ten geçmeyi düşünüyorum‚ s-pen deneyimini merak ediyorum açıkçası. Boyutundan dolayı cepte taşırken sorun oluyor mu? Kasma‚ donma var mı? iOS tan sonra androide geçersem alışabilir miyim?

Hayır . Cok kullanıslı telefon donma kasma yok.

19.04.2018 11:38 Perşembe #64

Talip GÜZEL

iphone sırf sarjı yüzünden almıyorum.Yok akıllı bilmemne özelliği ile etiketi süslemesin.Sarj aletiyle dolaşmak istemiyorum.Piyasada 5000mah pil çıktı adamlar hala diretiyor.Tamam senin telefonun kadar bır tık hızlı değil ama adamlar yenilik yapıyor.Nereye gitsem iphone sarjı olan var mı diye soran çıkıyor karşıma

04.05.2018 19:21 Cuma #65

Hayri Ergün

Mesajı Gönderen: Talip GÜZEL:cLink:0151898

iphone sırf sarjı yüzünden almıyorum.Yok akıllı bilmemne özelliği ile etiketi süslemesin.Sarj aletiyle dolaşmak istemiyorum.Piyasada 5000mah pil çıktı adamlar hala diretiyor.Tamam senin telefonun kadar bır tık hızlı değil ama adamlar yenilik yapıyor.Nereye gitsem iphone sarjı olan var mı diye soran çıkıyor karşıma

iPhone X kullandığım telefonlar içinde şarj süresi en iyi olanı‚ ekran süresi 8 saat‚ beklemede 48 saat civarı alıyorum‚ yani ortalama 1.5 gün sorun yok.

19.05.2018 21:57 Cumartesi #66

SaRouMaNe

Mesajı Gönderen: Talip GÜZEL:cLink:0151898

Ilk cikan 3310 kulan ozaman sarj problemin yok 1 hafta gidiyor

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.6.7.[8]