Wallpaper Show v.2.0
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Multimedya Forumu - Fenerbahçe Video ve Resimleri - Wallpaper Show v.2.0

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13....373
17.01.2005 10:56 Pazartesi Konu Puanı: 0

Ayvaz AYDIN
Wallpaper Show v.2.0

Ve beklenen an geldi...9 saattır bilgisayarın başındaydım..Sonunda hedeflediğim wallpaper sayısına ulaştım ve hiç vakit kaybetmeden sizlerin beğenisine suuyorum iyi seyirler....Pls..Yorum yazın çünkü bunları yaparken yorumlara önem veriyorum..

17.01.2005 11:02 Pazartesi #1

Tansel Terzioglu
Ynt: Wallpaper Show v.2.0

bravo, wallpaperlarini cok begendim.
iki önerim olacak: her wallpaper icin iki ebat yapsan iyi olur (biri 17 inch, biri 19 inch ekran icin).
ve ikincisinden bir tane de tribünlerin dolu haliyle yapsan o da güzel olur.
bir de "burasi kadiköy" yazisinin karakteri (font) sloganin icerigine nazaran biraz fazla güzel olmus, daha sert bir yazi türü daha iyi uyabilir (ama görmeden de kesin birsey diyemeyecegim)

tekrar tebrikler, böyle devam et!

17.01.2005 11:04 Pazartesi #2

Hooijdonk55

wallperler harika ötesi

elerine saglik devamini bekliyoruz

17.01.2005 11:09 Pazartesi #3

Ayvaz AYDIN

eywallah arkadaşlar kimse alıntı yapmasın (resimlerle beraber )

17.01.2005 11:21 Pazartesi #4

keneman17

en alttaki resim çok güzel hemen arka plan yaptım tşkler. ellerine sağlık daha güzellerini bekliyoruz.

17.01.2005 11:24 Pazartesi #5

Ayvaz AYDIN

17.01.2005 11:39 Pazartesi #6

Ayvaz AYDIN

17.01.2005 11:50 Pazartesi #7

Ayvaz AYDIN

Mesajı Gönderen: Tansel Terzioglu

bravo, wallpaperlarini cok begendim.
iki önerim olacak: her wallpaper icin iki ebat yapsan iyi olur (biri 17 inch, biri 19 inch ekran icin).

bir de "burasi kadiköy" yazisinin karakteri (font) sloganin icerigine nazaran biraz fazla güzel olmus, daha sert bir yazi türü daha iyi uyabilir (ama görmeden de kesin birsey diyemeyecegim)

tekrar tebrikler, böyle devam et!

ebat meselesi başlı başına bir problem elime büyük resim geçerse mesala 1280x1024 wallpaperlar büyük oluyor resim küçük olunca da mecburen küçük yapıyorum bende ki resimler 300x200 gibi ufak ebatlarda.....

burada da ne demek istediğini hala çözemedim

17.01.2005 12:11 Pazartesi #8

Öztürk1907

cok guzel olmus ellerine saglik

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13....373