CNKProductions - Marco Van Ginkel
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Multimedya Forumu - Fenerbahçe Video ve Resimleri - CNKProductions - Marco Van Ginkel

Paylaş 
Sayfa: [1]
27.06.2018 09:08 Çarşamba Konu Puanı: 0

serhat09

Cooook uzun zamandir video yapmiyorum. Buda benden‚ iyi seyirler.

27.06.2018 09:56 Çarşamba #1

ukaftan

elinize emeğinize sağlık her zaman ki gibi cok güzel olmuş

30.06.2018 15:22 Cumartesi #2

TR-CaPTaiN

Elinize sağlık. Yalnız hocam bir şeyi merak ediyorum. Video yaparken tüm bu maç görüntülerine nerden ulaşıyorsunuz ? Bir de ulaştınız diyelim van Ginkel´in güzel hareketlerini nasıl buluyorsunuz her maçı 90 dakika izleyerek değildir herhalde. Yıllardır merak ederim video yapanların görüntüleri nasıl topladığı kısmını.

06.07.2018 01:38 Cuma #3

serhat09

Mesajı Gönderen: TR-CaPTaiN:cLink:0103853

Elinize sağlık. Yalnız hocam bir şeyi merak ediyorum. Video yaparken tüm bu maç görüntülerine nerden ulaşıyorsunuz ? Bir de ulaştınız diyelim van Ginkel´in güzel hareketlerini nasıl buluyorsunuz her maçı 90 dakika izleyerek değildir herhalde. Yıllardır merak ederim video yapanların görüntüleri nasıl topladığı kısmını.

Bir dolu is giriyor boyle videolara.

Ilk olarak oyuncusunu mevkini bakacaksin. Van Ginkel mesela tamamen bir box to box oyuncu. Boyle oyuncularin ozeligi topa mucadelesi‚ uzun sutlari‚ ara paslari‚ defansa nasil destek veriyor‚ hucum´a nasil katiliyor‚ ilk dokunus etc.

Van Ginkel´in dripling´in cok ozeligi yok‚ cabuk pas atan ve bos alan´a kosar‚ 1´e´1 suslu calim atmaz - oyle seyleri gececeksin.

Sonra‚ istatistik bakicaksin. Yani‚ paslari iyi olmasi lazim diyorsun‚ o zaman asist yaptigi maclari toplayip o videolari bulmayi calisicaksin. aynen golleri icin‚ sari kartlari‚ mac´in adami secilmesi falan.

Youtube´da bir suru "Van Ginkel vs. Takim" videolari bulabilirsin ve izlemen lazim.

Yani asagi yukari ben 40-50 video izlerim‚ bulmak istedigim hareketleri yazarim bir kenara ve sonra toplayip projemi baslatiyorum.

Zaten videolarim boyle yapiliyor genelikle. Ilk once oyuncu´nun stilini falan gosteriyorum‚ ondan sonra ozelikleri - tabi ki muzigi ritim ile suslerim.

Zaten ben bir lisansli futbol kocuyum Kuzey Amerika´da. Boyle scouting yaparim genelde‚ gozum boyle seyleri takar - oyuncularim icin video hazirlarim ve NCAA okulari gonderirim.

Bir iki tane video yaparsan sende kolay kolay yapabilirsin.

Paylaş 
Sayfa: [1]