CNKProductions - Malyk Hamilton 2019 - Talent
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Multimedya Forumu - Fenerbahçe Video ve Resimleri - CNKProductions - Malyk Hamilton 2019 - Talent

Paylaş 
Sayfa: [1]
30.10.2019 07:14 Çarşamba Konu Puanı: 0

serhat09

Arkadaşlar. Foruma yazdığımdan bu yana bir süre geçti. Beni CNKProductions olarak hatırlıyorsunuzdur eminim. Kanada´da yaşıyorum ve buradaki ligde izliyorum. Bir oyuncu var‚ Malyk Hamilton. 1999 yılında doğdu. Gerçekten çok yetenekli bir Sag Bek/Sag Kanat. Onunla ilgili bir video yapmaya karar verdim‚ umarım beğenirsiniz. Bana göre onu transfer etmeye bakmalıyız.

İyi izlemeler

Mesaj serhat09 tarafından düzenlenmiştir...

09.11.2019 16:00 Cumartesi #1

gabby agbonlahor

edit ..

Mesaj gabby agbonlahor tarafından düzenlenmiştir...

Paylaş 
Sayfa: [1]